448

Gallé asztali lámpa

(Gallé table-lamp)
többrétegű, színes savmaratott üveg, 85cm talapzattal együttjelzett: Gallé; sérült, 1900 körül,
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft (3 213 EUR*, 3 478 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%