512

Női karkötő

14 kt-os arany, 18,3 g, 19 cm, jelzett: 1937-1966 között használt magyar fémjel, BM mesterjegy
Kikiáltási ár: 65 000 Ft (209 EUR*, 226 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%