: Nürnbergi antik ezüst borkostolótálka --- kikiáltási ár: 80 000 Ft

431

Nürnbergi antik ezüst borkostolótálka

(Antique silver wine-tasting dish from Nuernberg)
13 latos antik ezüst, 37 g, 3 x 10 x 10 cm, jelzett: Nüórnberg XVIII. Századi fémjel, elmosódott mesterjegy
Kikiáltási ár: 80 000 Ft (257 EUR*, 278 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%