429

Pesti ezüst fűszetartó

(Silver spice holder from Pest)
800-as finomságú ezüst, 87 g, 11 x 11 cm, jelzett:Pest, 1867-1936 között használt fémjel, SM mesterjegy
Kikiáltási ár: 13 000 Ft (42 EUR*, 45 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%