400

Pesti ezüst kínálótál

(Silver serving plate)
800-as finomságú ezüst, kalcedon üveg, nettó 214 g, 12 x 17 cm, jelzett: Pest, 1867-1936 között használt fémjel, LI mesterjegy
Kikiáltási ár: 60 000 Ft (193 EUR*, 209 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%