424

Pesti ezüst mignonfogó

(Silver cake-grabbler from Budapest)
800-as finomságú ezüst, 71 g, 17 cm, jelzett: Pest, 1937-1965 közötti fémjel, LM mesetrjegy
Kikiáltási ár: 8 000 Ft (26 EUR*, 28 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%