427

Pesti ezüst szelence tiszti aláírásokkal

(Silver cascet with officers' signitures from Pest)
900-as finomságú ezüst, 263 g, 3 x 12,5 x 11 cm, jelzett: Pest, 1867-1936 között haznált fémjel, SK mesterjegy
Kikiáltási ár: 40 000 Ft (129 EUR*, 139 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%