: Pesti ezüst tál --- kikiáltási ár: 65 000 Ft

405

Pesti ezüst tál

(Silver plate from Pest)
925-ös finomságú ezüst, 527 g, 28 cm, jelzett: Pest, 1966-1999 között használt fémjel
Kikiáltási ár: 65 000 Ft (209 EUR*, 226 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%