472

Zsolnay fedeles dohánytartó

(Zsolnay cigarette holder with a lid)
festett , mázas fehércserép, 20,5 x 15 cm, jelzett: masszába nyomott Zsolnay Pécs márkajelzés, 45-ös formaszámmal. Restaurált
Kikiáltási ár: 120 000 Ft (386 EUR*, 417 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%