473

Zsolnay szecessziós kiöntő

(Art nouveau spout, Zsolnai)
Festett, mázas fehércserép, 33 x 18 cm, jelzett: Zsolnay Pécs öttemplom domború körpecsét márkajelzés, 6570 formaszám, restaurált
Kikiáltási ár: 140 000 Ft (450 EUR*, 487 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%