4 db pesti ezüst sótartó 4 db kanállal

17

800-as finomságú ezüst, 230g, 3 x 7 cm, jelzett: Pest 1867-1936 között használt fémjel, FI mesterjegy
Kikiáltási ár: 60 000 Ft (193 EUR*, 209 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%