6 db ezüst rövidital pohár

54

6 db ezüst rövidital pohár

800-as finomságú ezüst, ~180 g, 9 x 4,5 cm, jelzett: Pest 1867-1936 között használt fémjel, HJ mesterjegy, belül aranyozással
Kikiáltási ár: 36 000 Ft (116 EUR*, 125 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%