6 személyes felespohár tálcával

24

800-as finomságú ezüst, 223 g, pohár 6 cm, tálca 16 cm, jelzett: német 1888 tól használt fémjel
Kikiáltási ár: 48 000 Ft (154 EUR*, 167 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%