599

Szurcsik József (1959)

A hitetlen

Technika: akril, olaj, vászon
Méret: 60 x 50 cm
2013. j.b.l. SzJ 2013.
HUF 1 200 000 — 1 500 000
EUR 3 856 — 4 820
USD 4 173 — 5 216

Kikiáltási ár: 700 000 Ft (2 249 EUR*, 2 434 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%