75

Picasso Pablo (1881-1973)

A la memoire de Julius et Ethel Rosenberg

Technika: litográfia, papír
Méret: 38 x 55 cm
j.b.l.: 500/3; j.j.l.: Picasso
HUF 340 000 — 440 000
EUR 1 093 — 1 414
USD 1 182 — 1 530

Kikiáltási ár: 240 000 Ft (771 EUR*, 835 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%