28

Dudits Andor (1866-1944)

A Levéltár falfreskó vázlata

Technika: olaj, vászon
Méret: 23 x 46 cm
Kikiáltási ár: 110 000 Ft (353 EUR*, 383 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%