30

Melocco Miklós (1935)

A ló szép szeme

Technika: litográfia, papír
Méret: 40 x 30 cm
j.j.l.: Melocco 2002 50/20
Kikiáltási ár: 26 000 Ft (84 EUR*, 90 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%