21

Eisenhut Ferenc (1857-1903)

A sivatag hajója

Technika: olaj, kasírozott vászon
Méret: 36,5 x 42 cm
hátoldalon: MNG bírálati szám: 6216/1988
Kikiáltási ár: 120 000 Ft (386 EUR*, 417 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%