18

BJ 1840 jelzéssel

A Tanúhegyek koszorúja a Szépkilátótól

olaj, vászon
56 x 81 cm
j.j.l.: Px BJ 1840 2. „Szépkilátó”

kiállítva:

„333” (Napló és/vagy monológ)
Látványtár Kiállítóháza, Tapolca-Diszel - 2010.jún – 2011. máj

Kat. nem volt

Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft (8 997 EUR*, 9 737 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%