55

Bernáth Aurél (1895-1982)

Ábrahámhegyi kert

akvarell, papír, 30 x 43 cm, j.j.l.: BA 1973
Kikiáltási ár: 380 000 Ft (1 221 EUR*, 1 322 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%