18

Szentgyörgyi Kornél (1916-2006)

Absztrakt kompozíció

Technika: olaj, vászon
Méret: 50,5 x 71 cm
j.j.l.: Szentgyörgyi
Kikiáltási ár: 60 000 Ft (193 EUR*, 209 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%
  • Nyertes licit: 90 000 Ft