Farkas Aladár: Agitátor

76

Farkas Aladár (1909-1981)

Agitátor

bronz, fa talapzaton, 30 cm,
talapzaton jelzett: Farkas Aladár,
tábláján: Az MSZMP III. ker bizottsága Politikai vetélkedőjének vándordíja 1982/83 Goldberger TM.
Munkácsy-díjas művész.
Részben jótékonyságra felajánlott tétel.
Kikiáltási ár: 80 000 Ft (257 EUR*, 278 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%