Lányi Dezső: Ágyúvontatók
Lányi Dezső: Ágyúvontatók
Lányi Dezső: Ágyúvontatók

113

Lányi Dezső (1879-1951)

Ágyúvontatók

mázas fehércserép, 27 x 70 x 25 cm, jelzett: Lányi Bukovina 1915, Zsolnay Pécs öttemplom domború körpecsét, restaurált
Kikiáltási ár: 650 000 Ft (2 089 EUR*, 2 260 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%