Szánthó Mária: Akt

127

Szánthó Mária (1897-1998)

Akt

olaj, vászon, 50 x40 cm, j.b.l.: Szánthó Mária (sérült)
Kikiáltási ár: 70 000 Ft (225 EUR*, 243 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%