158

Apátfalvi Czene János (1904-1984)

Akt, 1940.

Technika: olaj, vászon
Méret: 100 x 160 cm
j.j.l.: Apátfalvi Czene János 1940
Kikiáltási ár: 450 000 Ft (1 446 EUR*, 1 565 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%