55

ifj. Czene Béla (1911-1999)

Akt a műteremben

Technika: olaj, farost
Méret: 80 x 60 cm
j.j.l.: Czene Béla 1966
HUF 550 000 — 690 000
EUR 1 767 — 2 217
USD 1 913 — 2 400

Kikiáltási ár: 380 000 Ft (1 221 EUR*, 1 322 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%