105

Sassy Attila (Aiglon) (1880-1967)

Akt madarakkal

Technika: olaj, vászon
Méret: 135 x 90 cm
j.b.f.: Aiglon 1912.I.13
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft (4 499 EUR*, 4 869 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%