Liezen-Mayer Sándor: Akt (Putifárné)

79

Liezen-Mayer Sándor (1839-1898)

Vénusz és Tannhauser

olaj, vászon,
120 x 155 cm,
j.b.l.: A. Liezenmayer 1865
Kikiáltási ár: 4 500 000 Ft (14 460 EUR*, 15 649 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%