3

Szegváry Károly (1920-2002)

Akt tükörrel

Technika: olaj, farost
Méret: 81 x 25 cm
j.j.l.: Szegvári K.
Kikiáltási ár: 30 000 Ft (96 EUR*, 104 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%
  • Nyertes licit: 30 000 Ft