1

Amerigo Tot (1909-1984)

Aktok drapériákkal (1980)

Technika: rézkarc, papír
Méret: 30 x 40 cm
j.j.l.: Tot 80,
j.k.l.: 92/100
Kikiáltási ár: 32 000 Ft (103 EUR*, 111 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%