Aba Novák Vilmos: Aktok tájban

15

Aba Novák Vilmos (1894-1941)

Aktok tájban

Technika: ceruza, akvarell, papír
Méret: 27 x 24,5 cm
j.j.l.: Aba Novák 20
Kikiáltási ár: 180 000 Ft (578 EUR*, 626 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%
  • Nyertes licit: 200 000 Ft