78

Kádár György (1912-2002)

Akvárium

Technika: olaj, farost
Méret: 56 x158 cm
j.j.l.: Kádár
HUF 1 700 000 — 2 200 000
EUR 5 463 — 7 069
USD 5 912 — 7 651

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft (3 856 EUR*, 4 173 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%