Túry Mária: Alaktanúlmány a Semmelweis nagyképhez, 1953 (Semmelweis Ignác)

168

Túry Mária (1930-1992)

Alaktanúlmány a Semmelweis nagyképhez, 1953 (Semmelweis Ignác)

Technika: olaj, vászon
Méret: 81 x 60 cm
A nagykép a szegedi Egyetem (SOTE) tulajdona.
Kikiáltási ár: 380 000 Ft (1 221 EUR*, 1 322 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%