274

Péli Tamás (1948-1994)

Anatóliai hegyek

olaj, farost, 80 x 60 cm, j.j.l.: Péli
Kikiáltási ár: 200 000 Ft (643 EUR*, 696 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%