61

Aknay János (1949)

Angyal született (1990)

Technika: olaj, vászon
Méret: 140 x 290 cm
j.b.l.: AJ
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft (4 820 EUR*, 5 216 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%
  • Jelenlegi licit: 1 500 000 Ft
  • Licitzárás: 2018/04/22 20:00