Antik Bécsi Ezüst Gyertyatartó Pár

32

13 latos antik ezüst, 325 + 316 g, 28 cm, jelzett: Bécs 1860-as fémjel, ES mesterjegy
Kikiáltási ár: 230 000 Ft (739 EUR*, 800 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%
ezüst