Antik Bécsi Ezüst Kandeláber Pár

93

Villámáron elkelt (Antik Bécsi Ezüst Kandeláber Pár)

Technika: 13 latos antik ezüst
Méret: 48 x 32 cm
675 + 674 g, jelzett: Bécs 18?7-es fémjel, AW (Alois Würth) mesterjegy
Kikiáltási ár: 280 000 Ft (900 EUR*, 974 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%