Antik ezüst kanál 3 db
Antik ezüst kanál 3 db
Antik ezüst kanál 3 db
Antik ezüst kanál 3 db
Antik ezüst kanál 3 db
Antik ezüst kanál 3 db

103

Antik ezüst kanál 3 db

Technika: 13 latos antik ezüst
Méret: 186 g
3 különböző város:
Brno, 1811 fémjel, CW mesterjegy, Prága, 1817 fémjel olvashatatlan, Pozsony, 1824 fémjel, MD mesterjegy
Kikiáltási ár: 36 000 Ft (116 EUR*, 125 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%