Bécsi antik ezüst kések 6 db
Bécsi antik ezüst kések 6 db
Bécsi antik ezüst kések 6 db
Bécsi antik ezüst kések 6 db

87

Bécsi antik ezüst kések 6 db

Technika: 13 latos antik ezüst
Méret: 108 g
jelzett: Bécs, 1856 fémjel, TD mesterjegy, Solingen penge
Kikiáltási ár: 20 000 Ft (64 EUR*, 70 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%