Antik szűrő

25

Antik szűrő

13 latos antik ezüst, 56 g, 5,5 x 16 cm, jelzett: 13-as latjel, CD mesterjegy
Kikiáltási ár: 20 000 Ft (64 EUR*, 70 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%