67

Herman Lipót (1884-1972)

Anya gyermekével (1918)

Technika: olaj, vászon
Méret: 33 x 46 cm
j.j.l.: Herman Lipót, 1918
Kikiáltási ár: 90 000 Ft (289 EUR*, 313 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%