51

Bihari Sándor (1855-1906)

Apácaportré

Technika: olaj, vászon
Méret: 70 x 55 cm
j.j.l.: Bihari S.
szerepelt a BÁV 38. és 96. aukcióján
Kikiáltási ár: 90 000 Ft (289 EUR*, 313 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%