57

Krizbai Sándor (1949)

Apám útja (1989)

Technika: olaj, vászon
Méret: 74 x 120 cm
j.j.f.: Krizbai 1989
Kikiáltási ár: 625 000 Ft (2 008 EUR*, 2 174 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%