6

Baska József (1935)

Aranykompozíció I. (1986)

Technika: olaj, vászon
Méret: 40 x 40 cm
Kikiáltási ár: 45 000 Ft (145 EUR*, 156 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%
  • Nyertes licit: 45 000 Ft