95

Mazsaroff Miklós (1929-1997)

Aratás

olaj, farost
100x126 cm
j.j.l.: Mazsaroff 1968
Kikiáltási ár: 150 000 Ft (482 EUR*, 522 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%