Art-deco ezüst kínálótál

64

Art-deco ezüst kínálótál

950-es finomságú ezüst, 547 g, 7,5 x 26 cm, jelzett: DF mesterjegy
Kikiáltási ár: 110 000 Ft (353 EUR*, 383 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%