123

Bolgár József (1928-1986)

Asztali csendélet

Technika: olaj, farost
Méret: 60 x 80 cm
j.b.l.: Bolgár
Kikiáltási ár: 120 000 Ft (386 EUR*, 417 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%