Heinrich Ede: Attila lakomája (vázlat a Vigadó falképéhez)

46

Heinrich Ede (1819-1885)

Attila lakomája (vázlat a Vigadó falképéhez)

olaj, vászon,
103 x 138 cm,
j.b.f.: HE 18-63 szerepelt a XIX. Nemzet és Művészet-Kép és Önarckép című kiállításon az MNG-ben 2010
VÉDETT
Kikiáltási ár: 950 000 Ft (3 053 EUR*, 3 304 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%