15

Góra Orsolya (1975)

Az elágazó ösvények kertje 2. (2014)

Technika: olaj, vászon
Méret: 60x60
jelzés a hátoldalon: Góra
HUF 300 000 — 400 000
EUR 964 — 1 285
USD 1 043 — 1 391

Kikiáltási ár: 220 000 Ft (707 EUR*, 765 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%