Ázsiai kabinetszekrényke

655

Ázsiai kabinetszekrényke

19. század, kétrészes keményfatest, mattított fekete, a tájképes díszítéseknél lakkozott, kétajtós, a szerelvényeken virágos díszítéssel gazdagon gravírozott, tíz rejtett fiókkal, asztalszerű váz, faragott lábak és összekötő elemek, 124 x 51 x 33 cm, sérült, darabkák hiányoznak
Kikiáltási ár: 900 000 Ft (2 892 EUR*, 3 130 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%